WSZYSTKO O DASZKACH SZKLANYCH | CO DZIAŁO SIĘ NA TARGACH SZKŁA W POZNANIU ?
23
single,single-post,postid-23,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

CO DZIAŁO SIĘ NA TARGACH SZKŁA W POZNANIU ?

19 mar CO DZIAŁO SIĘ NA TARGACH SZKŁA W POZNANIU ?

Tydzień temu podczas kiedy byłem w Poznaniu zaznaczyłem swoją obecność na targach materiałów szklanych. Imprezę zorganizowano z wielkim rozmachem. Swoje stanowiska rozstawiło mnóstwo firm, które oferowały bardzo duży asortyment i zakres usług.

Targi odwiedziło mnóstwo firm z całej Europy m.in z Rosji, Szwajcarii, Francji i Szkocji. Było to największe tego rodzaju wydarzenie w tej części Polski. Temat wszystkich rozmów dotyczył jednego zagadnienia jakim jest szkło. Temat szklanych materiałów budowlanych jest bardzo rozległy i rozbudowany, dlatego na targach można było zobaczyć tak dużo stanowisk.

Organizacja takiego eventu była nie lada gratką dla organizatorów. Event musiał być zorganizowany idealnie pod kątem logistyki, a także przejrzystości i łatwości znalezienia odpowiednich stanowisk. Organizatorzy stwierdzili, że najlepiej będzie jak przestrzeń hangaru zostanie podzielona na sektory. Oto jak brzmiały nazwy sektorów;

1. Daszki szklane

2. Balustrady szklane

3. Ściany szklane

4. Drzwi szklane

5. Lacobel

szklo1

Daszki szklane były jednak główną tematyka, która bardzo mnie zainteresowała. Według mnie ten sektor targów był przygotowany najlepiej i przyciągał największe rzesze zwiedzających. Daszki szklane prezentowały się wyśmienicie. Zostały zamontowane na specjalnych stelażach, także można było je podziwiać w naturalnej pozycji. Wiele stanowisk informowało o zaletach daszków szklanych. Chwalono przede wszystkim ich bezpieczeństwo i trwałość. Dowiedziałem się, że bez jakiekolwiek konserwacji Daszki szklane potrafią wytrzymać nawet kilka lat!

Ważnym aspektem, którym przedsiębiorcy chcieli zwiększyć atrakcyjność swojego produktu było bezpieczeństwo tego typu konstrukcji. Mocowania na tego typu dachach robione są z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują bezpieczeństwo potwierdzone różnego rodzaju badaniami. Daszki szklane komplementowane były także ze względu na walory estetyczne. Nie jest to może szkło dekoracyjne ale idealne cięcia, wyrafinowanie mocowań, wygląd szkła sprawiają, że daszki doceniane są przez coraz większą ilość osób i wpisują się powoli w klimat bogatych dzielnic i miejsc, gdzie wejście do budynku musi wygląd bardzo dobrze.

Targi szkła były bardzo udane i liczę, że będą odbywały się częściej!

5 111 komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.

wordpress theme powered by jazzsurf.com