WSZYSTKO O DASZKACH SZKLANYCH | Daszki szklane – gdzie je spotkamy?
33
single,single-post,postid-33,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Daszki szklane – gdzie je spotkamy?

31 mar Daszki szklane – gdzie je spotkamy?

Cześć!

Chciałbym napisać Wam dzisiaj o częstym występowaniu daszków szklanych w różnych miejscach w całej Polsce. Postaram się  dzisiaj także odpowiedzieć na pytanie, które branże najczęściej wybierają rozwiązania, których motywem przewodnim jest szkło. Ostatnimi czasy podróżowałem po całej Polsce w celach biznesowych i własnie na potrzeby tego posta szukałem w różnych miejscach takich jak restauracje, hotele, banki czy sklepy pięknego rozwiązania jakim niewątpliwie są daszki szklane .

GDY-WIZUALIZACJE1

Swoją podróż zacząłem nad morzem. Jak nie od dawna wiadomo, w nadmorskich miejscowościach najwięcej jest hoteli i wszelkiego rodzaju pensjonatów w których mogą zatrzymać się ludzie, którzy chcą wypocząć i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Kolejną „oczywistą oczywistością ” jest to, że Hotel (zwłaszcza ten, który ma większą ilość gwiazdek) musi zachęcać swoim wyglądem zarówno w środku jak i na zewnątrz. W Międzyzdrojach spotkałem się z pierwszym zastosowaniem Daszków szklanych. Wielki hotel „Bryza” miał nad swoim wejściem wielki   szklany dach  wykonany bodajże przez firmę glassio .

Kolejnym przystankiem w mojej podróży była Warszawa. Warszawa, która obfituje w niesamowitą ilość ekskluzywnych sklepów, które rozsiane są po całym mieście. Butiki, sklepy z odzieżą, torbami, biżuterią, to tylko kilka pozycji, które można by wymieniać w nieskończoność. W tym miejscu zauważyłem jednak ciekawą zależność. Czym sklep jest droższy, tym większe prawdopodobieństwo, że zostało zastosowane tam szkło takie jak np. właśnie Daszki szklane czy Lacobel . 

Ostatnim miejscem jakie odwiedziłem był, Kraków, który jest stolicą kulturalną naszego kraju. Jest tam mnóstwo restauracji i pubów, w których przesiadują ludzie, którzy mają do czynienia ze sztuką.W tych miejscach najczęściej liczą się walory estetyczne ale także nowoczesność pomieszczeń. Powiem szczerze, że grafika na szkle jest tam codziennością. byłem nawet na wystawie na, której artystka przedstawiała swoje dzieła właśnie na „płótnie” którym było szkło dekoracyjne . Powracając jednak jeszcze na chwilę do daszków szklanych , chciałbym zauważyć, że ma go co druga galeria sztuki 😉

Popularność szkłą rośnie z każdym rokiem to fakt!! 😉 

5 446 komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.

wordpress theme powered by jazzsurf.com