WSZYSTKO O DASZKACH SZKLANYCH | Opinia eksperta na temat branży szklanej
28
single,single-post,postid-28,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Opinia eksperta na temat branży szklanej

24 mar Opinia eksperta na temat branży szklanej

Witam!

Kiedy ostatni raz byłem w Krakowie  miałem spotkanie z ekspertem budowlanym, który posiada ogólnopolską firmę budowlaną. Na rynku jest już już 13 lat. Zaczynał prowadząc  firmę która zakładała podłogi szklane ,  jednak w tamtych latach była to bardzo mało popularna kwestia. Owa firma nie wytrzymała i rozpadła się po 3 latach. po tej porażce nie poddał się i założył kolejną firmę. Jej specjalizacją były drzwi szklane Lacobel .  Stopniowo zdobywał polski rynek i tak doszedł do stanu, który jest teraz tzn zakłady w całej Polsce i szacunek w branży szklanej!

f2

 

„W czasach kiedy zaczynałem w tym biznesie, nikt nie wiedział o istnieniu np. szkła Lacobel . Prawda jest taka, że mało kogo było stac na takie udogodnienia, a dodatkowo przepływ informacji był utrudniony i obsadzony przez ludzi, którzy serwowali tradycyjne rozwiązania budowlane. Ja jednak się nie poddałem i powoli wchodziłem na rynek montując u  klientów Daszki szklane i Lacobel . Po czasie dobra opinia o tego typu produktach się rozniosła. Klientów zachwycało przeważnie wygląd szkła oraz jego wyrafinowanie. Pomieszczenia w których montowało się drzwi szklane okazywały się przejrzystymi i bogatymi pokojami  w których miło spędzało się czas. Ludzie którzy decydowali się na takie udogodnienia przeważnie byli bardzo wrażliwi na estetykę swoich domów oraz ich nowoczesność, dlatego decydowali się też na takie udogodnienia jak szkło z grafiką i szkło dekoracyjne. W dzisiejszych czasach możliwości reklamowe oraz przepływ informacji za pomocą radia, telewizji i internetu jest niesamowity dlatego ta branża świętuje olbrzymie sukcesy”

 

Niezmiernie się cieszę, że spotkałem się z tak wspaniałym człowiekiem, który wprowadził tak innowacyjne produkty na rynek. Mam nadzieję, że też kiedyś będę miał okazję zrobić coś tak wspaniałego.

5 362 komentarze

Sorry, the comment form is closed at this time.

wordpress theme powered by jazzsurf.com